30. Ankara Uluslararası Film Festivali Afiş Yarışması Jüri Üyelerimiz Belirlendi!

30. Ankara Uluslararası Film Festivali Afiş Yarışması Jüri Üyelerimiz Belirlendi!

        Faruk Cimok

Sn. Faruk Cimok: Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Resim Bölümü mezunu Faruk Cimok, mezun olduğu 1979 yılından bu yana çok sayıda sergi düzenlemiştir. Bugün de çalışmalarına Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde ve kendi atölyesinde devam etmektedir.

Prof. Dr. Filiz     Yenişehirlioğlu

Sn. Prof. Dr. Filiz Yenişehirlioğlu: Koç Üniversitesi Vehbi Koç Ankara Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkez Direktörü olan Filiz Yenişehirlioğlu, aynı zamanda Koç Üniversitesi Arkeoloji ve Sanat Tarihi Bölümünde öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır.

    Tayfun Pirselimoğlu

Sn. Tayfun Pirselimoğlu: Hiçbir yerdeRıza, PusSaç, Ben O Değilim  ve Yol Kenarı gibi bilinen birçok ödüllü filmin yönetmeni olarak tanınan Tayfun Pirselimoğlu, Viyana Uygulamalı Güzel Sanatlar Akademisinde resim ve gravür eğitimi almıştır. 

        Seda Özbulut

Sn. Seda Özbulut: 2003 yılında Zeta Tasarım ve Reklam Ajansını kuran ve o tarihten beri Ajans Başkanlığı görevini yürüten Seda Özbulut, aynı zamanda TÜGİK (Türkiye Genç İş İnsanları Konfederasyonu) Yönetim Kurulu üyesidir. Akademik çalışmalarını da hâlen sürdürmektedir.

     İnci Demirkol

 Sn. İnci Demirkol: Sinemayla ilgili ulusal ve uluslararası farklı etkinlikler organize eden ve Beyazperde Sinema Dergisini çıkaran İnci Demirkol, 16 yıl Ankara Uluslararası Film Festivalinin çeşitli kademelerinde yer almış hâlen festivalin Kreatif Direktörü olarak görev yapmaktadır.