Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı Yönetim Kurulu

İrfan Demirkol • Başkan

Vedat Yazıcıoğlu • Sayman

Hacer Yıldız • Yazman

Prof. Dr. Ruken Öztürk • Üye

Prof. Dr. Selçuk Candansayar • Üye

­

Festival Onursal Başkanı
Prof. Dr. Oğuz Onaran

Festival Başkanı
İnci Demirkol
demirkolinci@gmail.com

Kurumsal İlişkiler Sorumlusu
Hatice Yiğit
kurumsal@filmfestankara.org.tr

Dünya Sineması Sorumlusu
Ekin Ataman
festival@filmfestankara.org.tr

Ulusal Uzun Film ve Proje Geliştirme Desteği Sorumlusu
İclal Can
uzun@filmfestankara.org.tr
proje@filmfestankara.org.tr

Belgesel ve Kısa Film Sorumlusu
Ozan Gürbüz
belgesel@filmfestankara.org.tr
kisa@filmfestankara.org.tr

Medya İlişkileri
medya@filmfestankara.org.tr
basin@filmfestankara.org.tr

Konuk Ağırlama Sorumlusu
Selma Yağız
konuk@filmfestankara.org.tr

Açılış ve Kapanış Sorumlusu
Hacer Yıldız
hacerryildiz@gmail.com

Festilab Sorumlusu
Ozan Gürbüz
festilab@filmfestankara.org.tr

Web Master
İlker Bekarslan
ilker@bodhiweb.com

PAYLAŞ | SHARE :Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone