Festival Onursal Başkanı
Prof. Dr. Oğuz Onaran

Kreatif Direktör
İnci Demirkol
demirkolinci@gmail.com

Festival Başkanı
Ümit Sezgin
umitsezgin@filmfestankara.org.tr

Genel Koordinatör
Ebru Taşkın
ebrutaskin@filmfestankara.org.tr

Dünya Sineması Sorumlusu
Ekin Ataman
festival@filmfestankara.org.tr

Ulusal Uzun Film ve Proje Geliştirme Desteği Sorumlusu
İclal Can
uzun@filmfestankara.org.tr
proje@filmfestankara.org.tr

Belgesel ve Kısa Film Sorumlusu
Ozan Gürbüz
belgesel@filmfestankara.org.tr
kisa@filmfestankara.org.tr

Medya Sorumlusu
medya@filmfestankara.org.tr
basin@filmfestankara.org.tr

Konuk Ağırlama Sorumlusu
konuk@filmfestankara.org.tr

Açılış ve Kapanış Sorumlusu
Hacer Yıldız
hacerryildiz@gmail.com

Festilab Sorumlusu
festilab@filmfestankara.org.tr

Web Master
İlker Bekarslan
ilker@bodhiweb.com

PAYLAŞ | SHARE :Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone