Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı Yönetim Kurulu

İrfan Demirkol • Başkan
Vedat Yazıcıoğlu • Sayman
Hacer Yıldız • Yazman
Selahattin Önen • Üye
Nihan Gider Işıkman • Üye

Festival Onursal Başkanı
Prof. Dr. Oğuz Onaran

Festival Direktörü
İnci Demirkol
demirkolinci@gmail.com

Genel Koordinatör
Ekin Keskin
kurumsal@filmfestankara.org.tr

Dünya Sineması Sorumlusu
Ekin Ataman
festival@filmfestankara.org.tr

Ulusal Uzun Film ve Proje Geliştirme Desteği Sorumlusu
İclal Can
uzun@filmfestankara.org.tr
proje@filmfestankara.org.tr

Belgesel ve Kısa Film Sorumlusu
Ozan Gürbüz
belgesel@filmfestankara.org.tr
kisa@filmfestankara.org.tr

Medya Sorumlusu
Özgür Ceren Can
medya@filmfestankara.org.tr
basin@filmfestankara.org.tr

Konuk Ağırlama Sorumlusu
Selma Yağız
konuk@filmfestankara.org.tr

Vakıf Asistanı
Yasemin Tercan
dunyakiv@filmfestankara.org.tr

Açılış ve Kapanış Sorumlusu
Hacer Yıldız
hacerryildiz@gmail.com

Festilab Sorumlusu
festilab@filmfestankara.org.tr

Web Master
İlker Bekarslan
ilker@bodhiweb.com

Danışma Kurulu

Ahmet Dönmez
Andreas Treske
Aynur Çıray
Nejat Ulusay
Ruken Öztürk
Seçil Büker
Selçuk Candansayar
Şenay Aydemir
Şükrü Küçükşahin
Thomas Balkenhol

PAYLAŞ | SHARE :Share on Facebook0Tweet about this on Twitter0Share on Google+0Share on LinkedIn0Email this to someone